Taman Seri Orkid, Skudai
18 Jalan Seri Orkid 34, Taman Seri Orkid, Skudai, Johor
RM 178,000
3
BT
2
BM
689
kps
RM 258
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Seri Orkid
Johor Bahru Property Available For Sale, Under Market Value
Flat Tmn Seri Orkid Skudai
rumah pangsa taman seri orkid skudai johor
Level: 4
Title Type: Lease Hold 991 Tahun (baki pajakan 886 tahun)
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Size: 689 sq.ft
Non bumi
Selling Price: Rm178k
BV: Rm190K
Mydin Mall Mutiara Rini / Lotus’s (1.6km), Tasek Central Tmn Ungku Tun Aminah (3km)
CIQ Johor Bahru (20km)
CIQ 2nd Link (21km)
Please Call or Whatsapp
0***** Grace Lau
www.w*****
rumah pangsa taman seri orkid skudai johor
Level: 4
Title Type: Lease Hold 991 Tahun (baki pajakan 886 tahun)
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Size: 689 sq.ft
Non bumi
Selling Price: Rm178k
BV: Rm190K
CIQ Johor Bahru (20km)
CIQ 2nd Link (21km)
Please Call or Whatsapp
0***** Grace Lau
www.w*****
Kemudahan bersama
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 178,000.
18 Jalan Seri Orkid 34, Taman Seri Orkid, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 689 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.