Taman Pulai Utama, Skudai
Jalan Pulai, Taman Pulai Utama, Skudai, Johor
Lihat ke Tawaran
RM 214,000
3
BT
2
BM
650
kps
RM 329.23
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Pulai Utama
Skudai, Taman Pulai Utama, Flat Low Cost, Full Loan, Siap Ubahsuai,
UNTUK DIJUAL RM214K
Rumah Pertama? Full Loan!
Urusan Cepat & Pantas!
H 02-0x BLOK H, JALAN PULAI 84 TAMAN PULAI UTAMA KANGKAR PULAI 81300 SKUDAI , JOHOR
Low Cost Flat
BR/BR : 3 bedroom 2 bathroom
Built up : 650 sqft
- Toilet Tiles
- 2 Set New Aluminium Windows
0*****
WhatsApp/Call Boss Win Untuk Semak Kelayakan!
Kawasan Strategik
Rumah Cantik & Terjaga
Deal Sampai Jadi Lawatan Tapak (Live View)
Rumah Pertama? Full Loan!
Urusan Cepat & Pantas!
Low Cost Flat
BR/BR : 3 bedroom 2 bathroom
Built up : 650 sqft
- Toilet Tiles
- 2 Set New Aluminium Windows
0*****
WhatsApp/Call Boss Win Untuk Semak Kelayakan!
Kawasan Strategik
Rumah Cantik & Terjaga
Deal Sampai Jadi Lawatan Tapak (Live View)
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 214,000.
Jalan Pulai, Taman Pulai Utama, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 650 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.