Taman Industri Jaya, Skudai

Jalan Hang Lekir, Taman Industri Jaya, Skudai, Johor

Lihat ke Tawaran

RM 10,000,000

2

BM

34,000

kps (lantai)

RM 294.12

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang untuk dijual
check-small-f
Sepenuhnya dipasang
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501032035

Tentang Taman Industri Jaya

Selesa Jaya Industrial Park @ Skudai, Johor Bahru

For Sale
Industri Jaya Detached Factory
Selesa Jaya - Taman Industri Jaya, Skudai

- Land Area: 1 Acre
- Built Up: Ground Floor 26,000 sqft, Mezzanine Floor 10,000 sqft
- Total Built Up: Approximately 34,000 sqft
- Ceiling Height: 9m
- Power Supply: 600 AMP
- Mezzanine Floor with Extended Office
- Leasehold for 991 Years (Until 2911)
- Individual Title
- International Lot
- Suitable for Light Industry
- Fully Extended With Approved Plan (Front, Back, Left, and Right all covered)

- Asking Price: RM 10,000,000 Negotiable

Please contact me to schedule a viewing:
Rachael Lew | +6***** | www.w*****
The Pillars Group | The Roof Realty Sdn Bhd
Kemudahan bersama
burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 10,000,000.
Jalan Hang Lekir, Taman Industri Jaya, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 34,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]