Taman Impian Emas, Skudai
Taman Impian Emas, Skudai, Johor
RM 4,200,000
1
BM
12,800
kps (lantai)
RM 328
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Impian Emas
Impian emas 1.5storey Semi Detached Factory for sale
FOR SALE(EK7709)
Jalan Selatan, Taman Perindustrian Ringan Pulai
(nearby impian emas南方学院)
1.5storey Semi Detached Factory
80x160
12800sqft
Freehold
Light Industrial
200Amp
Ceiling Heights 9m
-Extend Mezzanine Floor
-Fully extended and covered with MBJB approval plan
Asking RM4.2mil
--No Cobroke--
【征求产业/ property sales&rent】
--欢迎屋主委托产业
**为你解决所有买/卖/租的问题
**提供免费产业估价
**提供专业银行贷款服务/律师
**马上联系我来咨询! 预约了解更多详情,掌握最新动态!eu070526
#Serene hiew | +6*****
#Whatsapp: www.h*****
Ren26317
Propnex Realty Sdn Bhd
Jalan Selatan, Taman Perindustrian Ringan Pulai
(nearby impian emas南方学院)
1.5storey Semi Detached Factory
80x160
12800sqft
Freehold
Light Industrial
200Amp
Ceiling Heights 9m
-Extend Mezzanine Floor
-Fully extended and covered with MBJB approval plan
Asking RM4.2mil
--No Cobroke--
【征求产业/ property sales&rent】
--欢迎屋主委托产业
**为你解决所有买/卖/租的问题
**提供免费产业估价
**提供专业银行贷款服务/律师
**马上联系我来咨询! 预约了解更多详情,掌握最新动态!eu070526
#Serene hiew | +6*****
#Whatsapp: www.h*****
Ren26317
Propnex Realty Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,200,000.
Taman Impian Emas, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 12,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.