Taman Impian Emas, Skudai

Taman Impian Emas, Skudai, Johor

Negotiable

RM 2,803,830

14,757

kps

RM 190.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501167422
check-small-f
14,757 kps luas tanah
check-small-f
RM 190.00 psf (tanah)

Tentang Taman Impian Emas

Impian Heights @ Impian Emas @ Jalan Seri Impian Bungalow Land

For Sale :

JB市中心黄金富人区Bungalow Land出售
好地段难得可以找到接近30K方尺的地要卖
邻居绝对是高水准的知名富人
绝美的Golf View就在眼前

Area: Impian Heights @ Impian Emas @ Jalan Seri Impian
Type : Bungalow Land x 2 (adjoining)
Land Size:14757 sqft / land (120 x 122)
Total adjoinning : 29,514 Sqft
Surronding Golf View
Super Low Density
2 Tier Security
Facing North East
Selling : RM 190/Sqft

TRR - The Pillars Group (TPG)
Kayden beh 0*****
REN52432
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 2,803,830.
Taman Impian Emas, Skudai, Johor.
14,757 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]