Skudai Commercial Land, Mutiara Rini, Skudai

Mutiara Rini, Skudai, Johor

RM 11,340,000

28,350

kps

RM 400.00

check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 104096276
check-small-f
28,350 kps luas tanah
check-small-f
RM 400.00 psf (tanah)

Tentang Skudai Commercial Land

Skudai Commercial land for Sale

Property Details : L381
Type of Property : Commercial Land
Category of Land : Commercial
Tenure : Leasehold (Expiring on 03/09/2911)
Land Area : Approx. 28,350 sq.ft.
Selling Price : RM 11,340,000.00
www.w*****
Click the website link to check on our latest factory/land listing and updated news.
Welcome owner to list your properties to us.
Please contact Eva Tan +6***** for further information.
Industrial agent specialist.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Komersial ialah RM 11,340,000.
Mutiara Rini, Skudai, Johor.
28,350 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]