Mutiara Rini Mutiaras Rinis, Mutiara Rini, Skudai

Jalan Utama, Mutiara Rini, Skudai, Johor

Lihat ke Tawaran

RM 1,000,000

4

BT

4

BM

2,745

kps (tanah)

RM 364.30

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo Pautan untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan (886 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500508707
check-small-f
2,745 kps luas pelan lantai (55 ft x 50 ft)

Tentang Mutiara Rini Mutiaras Rinis

Clear View Link Bungalow Bangalow / 4 Bedrooms / 4 Bathrooms

FOR SALE|双层独立别墅(2-Storey Link Bungalow)
Taman Mutiara Rini
Jalan Utama, Presint Utama

Clear View|环境开阔
Property Details
2-Storey Link Bungalow
Leasehold 999 Years
Non-Bumi
Land Size:2,745 sqft(55 × 50)
4 Bedrooms
4 Bathrooms
Gated & Guarded|RM50
停车位全地砖
Facing:TBC
电器保留:冷气|风扇
采光佳
左右邻居友好

Price
Asking Price:RM1.25 Million(Nego)
Bank Value:RM1.3Million

左右邻居友好

More Info / Viewing
0*****
Jack Wong
The Roof Realty | The Synergy Group
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,000,000.
Jalan Utama, Mutiara Rini, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,745 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian