Jalan Silat Harimau, Bandar Selesa Jaya, Skudai
Skudai, Johor
RM 660,000
4
BT
3
BM
1,540
kps (tanah)
RM 428.57
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Jalan Silat Harimau, Bandar Selesa Jaya
Refurbished unit for sale in Bandar Selesa Jaya, excellent condition
For sale
2-Storey Terrace @Bandar Selesa Jaya, Skudai
Asking-RM660K
14 Jalan Silat Harimau 19
Land Area - 22 x 70 (1,540 Sqft)
4 Bedroom 3 Bathroom
Free hold
Facing Northwest
Nonbumi Lot
Recently REFURBISHED :
New painting, New ACP
3-refurbished Toilets, Fully Tiles,
Table Top, Plaster Ceiling,
New Gate & Wall fencing etc.
2-Storey Terrace @Bandar Selesa Jaya, Skudai
Asking-RM660K
14 Jalan Silat Harimau 19
Land Area - 22 x 70 (1,540 Sqft)
4 Bedroom 3 Bathroom
Free hold
Facing Northwest
Nonbumi Lot
Recently REFURBISHED :
New painting, New ACP
3-refurbished Toilets, Fully Tiles,
Table Top, Plaster Ceiling,
New Gate & Wall fencing etc.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 660,000.
Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.