Industri Jaya Jalan Bistari 1, Skudai
Skudai, Johor
Negotiable
RM 130,000
2
BM
2,583
kps (lantai)
RM 50
psf (lantai)
Gambar
Tentang Industri Jaya Jalan Bistari 1
Industri Jaya @ Selesa Jaya 1.5 Storey Terrace Factory
*开单货 Industri Jaya 1层半排厂出售*
For Sale
*Industri Jaya @ Selesa Jaya*
*Jalan Bistari 1*
*1.5 Storey Terrace Factory*
-Land Area 25 X 80
-Built up area 2583 sqft
-Light Industry
-3 Phase 60 - 100amp
-Intermediate Lot
-Leasehold hold until 2911 (999 yrs)
-Nearby Sri Yaacob
Selling RM1.3mil nego
TRR - The Pillars Group (TPG)
Kayden beh 0*****
REN52432
www.h*****
For Sale
*Industri Jaya @ Selesa Jaya*
*Jalan Bistari 1*
*1.5 Storey Terrace Factory*
-Land Area 25 X 80
-Built up area 2583 sqft
-Light Industry
-3 Phase 60 - 100amp
-Intermediate Lot
-Leasehold hold until 2911 (999 yrs)
-Nearby Sri Yaacob
Selling RM1.3mil nego
TRR - The Pillars Group (TPG)
Kayden beh 0*****
REN52432
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 130,000.
Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,583 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.