Flat Taman Ungku Tun Aminah, Taman Ungku Tun Aminah, Skudai
Jalan Hulubalang, Taman Ungku Tun Aminah, Skudai, Johor
RM 150,000
2
BT
1
BM
494
kps
RM 304
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Flat Taman Ungku Tun Aminah
Taman Ungku Tun Aminah Low Cost Flat For Sale
Taman Ungku Tun Aminah Low Cost Flat For Sale
皇后花园廉价组屋 出售
Jalan Hulubalang 3 @ Taman Ungku Tun Aminah (TUTA)
* Type: Low Cost Flat|廉价组屋
* Floor: 3rd Floor(4楼)|第三层楼
* Block: Block 6x|第6座
* Tenure: Freehold|永久地契
* Bedroom: 2|两间睡房
* Bathroom: 1|一间浴室
* Build-up: 494 sqft|建筑面积
* Condition: Good Condition|屋况良好
* Maintenance Fee: RM30 / month|管理费
Selling Price: RM150,000
Bank Value: RM170,000 – RM190,000
Please Contact :
Sausa Lee (REN 64822)
0*****
The Roof Amigos Group
Whatsapp Link
www.h*****
皇后花园廉价组屋 出售
Jalan Hulubalang 3 @ Taman Ungku Tun Aminah (TUTA)
* Type: Low Cost Flat|廉价组屋
* Floor: 3rd Floor(4楼)|第三层楼
* Block: Block 6x|第6座
* Tenure: Freehold|永久地契
* Bedroom: 2|两间睡房
* Bathroom: 1|一间浴室
* Build-up: 494 sqft|建筑面积
* Condition: Good Condition|屋况良好
* Maintenance Fee: RM30 / month|管理费
Selling Price: RM150,000
Bank Value: RM170,000 – RM190,000
Please Contact :
Sausa Lee (REN 64822)
0*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 150,000.
Jalan Hulubalang, Taman Ungku Tun Aminah, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 494 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.