Flat Taman Ungku Tun Aminah, Taman Ungku Tun Aminah, Skudai
Jalan Hulubalang, Taman Ungku Tun Aminah, Skudai, Johor
RM 210,000
2
BT
1
BM
491
kps
RM 428
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Flat Taman Ungku Tun Aminah
Flat Tuta Block 49 Available For Purchase
For Sale [DC0411] Premium Listing
Flat TUTA | Block 49
Flat Taman Ungku Tun Aminah
Asking Price: RM208,000 (negotiable)
Bank Assessment: RM250,000
Viewing Hours: Key Available, anytime
Location: Taman Ungku Tun Aminah, 81300 Johor Bahru, Johor
Category: Low Cost Flat
Unit Type: Intermediate
Tenure: Freehold Non-Bumi
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Land Size: -
Built Up Area: 491 sqft
Neighbors:
Postcode: 81300
Condition:
PropNex JPD
Contact:
David Chan
0*****
Flat TUTA | Block 49
Flat Taman Ungku Tun Aminah
Asking Price: RM208,000 (negotiable)
Bank Assessment: RM250,000
Viewing Hours: Key Available, anytime
Location: Taman Ungku Tun Aminah, 81300 Johor Bahru, Johor
Category: Low Cost Flat
Unit Type: Intermediate
Tenure: Freehold Non-Bumi
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Land Size: -
Built Up Area: 491 sqft
Neighbors:
Postcode: 81300
Condition:
PropNex JPD
Contact:
David Chan
0*****
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 210,000.
Jalan Hulubalang, Taman Ungku Tun Aminah, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 491 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.