Bandar Selesa Jaya, Skudai
Jalan Silat Lincah, Bandar Selesa Jaya, Skudai, Johor
Negotiable
RM 780,000
4
BT
3
BM
3,767
kps (tanah)
RM 207
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Selesa Jaya
Jalan Silat Gayung Double Storey corner House,bandar Selesa Jaya
Selesa Jaya稀有角头双层 旁边超大空地 可打造私人花园 / 休闲区
适合每日往返新马的上班, 去Bukit Indah Aeon只需13分钟路程
临近Nusa Bestari / Bukit Indah / Nusa Idaman
Jalan Silat GayungX, Bandar Selesa Jaya
Double Storey Terrace House
-Corner Lot 角头单位
-Freehold 永久地契
-Land Size土地面积: 22x70 (旁边空地2227sqft) 总土地3767sqft
-Bedrooms/房: 4
-BathRooms/厕: 3
-Facing : South 南
-Partial Furnished 半家私
-Chinese Neighbour
Condition/屋况: Autogate / Awning
Selling Price: RM780k nego
Bank Value: RM900k
REN72590
NO COBROKE UNIT
有意着欢迎打我电话或Whatapps信息询问
Contact : 0***** JACKSON
www.W*****
www.W*****
想了解更多其他房屋咨询可以看以下的FB Page 链接哟
www.h*****
适合每日往返新马的上班, 去Bukit Indah Aeon只需13分钟路程
临近Nusa Bestari / Bukit Indah / Nusa Idaman
Jalan Silat GayungX, Bandar Selesa Jaya
Double Storey Terrace House
-Corner Lot 角头单位
-Freehold 永久地契
-Land Size土地面积: 22x70 (旁边空地2227sqft) 总土地3767sqft
-Bedrooms/房: 4
-BathRooms/厕: 3
-Facing : South 南
-Partial Furnished 半家私
-Chinese Neighbour
Condition/屋况: Autogate / Awning
Selling Price: RM780k nego
Bank Value: RM900k
REN72590
NO COBROKE UNIT
有意着欢迎打我电话或Whatapps信息询问
Contact : 0***** JACKSON
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 780,000.
Jalan Silat Lincah, Bandar Selesa Jaya, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,549 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.