Taman Sentosa Simpang Renggam, Simpang Rengam

Jalan Cengal, Taman Sentosa, Simpang Renggam, Johor, Simpang Rengam, Johor

RM 205,000

3

BT

1

BM

594

kps (tanah)

RM 345.12

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501287227
check-small-f
1,000 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Sentosa Simpang Renggam

Corner Lot/ 2 storey Low Cost/ Full Loan/ Taman Suria Simpang Renggam

***Full Loan***
***Provide service for buyer to get loan approve easily ***
***Bumi and Non Bumi Buyer are welcome***

Located at Jalan Merbau, Taman Sentosa, Simpang Renggam, Johor.

For Sale RM199,000
2 storey Terraced House (Low Cost)
- 3 Bedrooms 2 Bathrooms
- Built Up 1000 sqft
- Land Area 11 x 54 sqft (594 sqft)
- Freehold
- Intermediate Lot

Renovated:
- Living Room Extended
- Kitchen Extended
- Kitchen Tabletop
- Awning
- Interior Living and Kitchen Tiles Flooring

For more information, please kindly contact watsapp/call:-

Marcus Tey
Real Estate Agent E3177

Thank you
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VP REALTY SDN BHD [ E (1) 2154 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 205,000.
Jalan Cengal, Taman Sentosa, Simpang Renggam, Johor, Simpang Rengam, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VP REALTY SDN BHD [ E (1) 2154 ]