Taman Tempua, Simpang Ampat

Taman Tempua, Simpang Ampat, Penang

RM 299,000

3

BT

2

BM

1,326

kps (tanah)

RM 225.49

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500984609
check-small-f
800 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Tempua

Taman Tempua 1-Storey Terrance 1326sf Bare Unit Simpang Ampat

WTS / For Sale

Price: RM 300000

Property Details:
- Type: 1-Storey Terrance
- Land Area: 1326 sqft
- Built-up: 1326 sqft
- Bedrooms: 3
- Bathrooms: 2
- Carpark: 2
- Furnishing: Bare Unit

Nearby Amenities:
- SMK Mutiara Impian | SSN Pulau Pinang (0.6 km · 2 mins drive)
- SMK Simpang Empat (1.9 km · 4 mins drive)
- C Mart Premium (4.3 km · 11 mins drive)
- Pearl City Mall (4.5 km · 11 mins drive)

For more info or viewing session, please contact:
Chuah
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LEON REAL ESTATE SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 299,000.
Taman Tempua, Simpang Ampat, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LEON REAL ESTATE SDN BHD