Shop Office Taman Perdana 2 Storey Semi D, Simpang Ampat

Simpang Ampat, Penang

RM 10,000 /mo

4

BM

2,930

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501044298
check-small-f
2,930 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.41 psf (lantai)

Tentang Shop Office Taman Perdana 2 Storey Semi D

2 Storey Semi D Commercial Shop Office Taman Perdana Simpang Ampat

For rent: Commercial Shop Office Taman Perdana, 2 Storey Semi D located in Simpang Ampat.

Location:
• Simpang Ampat, Penang Mainland.

Property Details:
• Built Up Approximately: 2,930 SQFT
o Ground Floor: 1,460 SQFT
o First Floor: 1,460 SQFT
• Land Area: 3,663 SQFT
• 4 Toilet
• Commercial Shop Lot Office
• Semi Detach Type

INTERESTED PLEASE CALL/SMS/WHATSAPP
CONTACT NOW:
ANDERS ONG 0*****

Whatsapp: www.w*****

FB: www.h*****

Telegram: www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 10,000 /mo.
Simpang Ampat, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,930 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]