Taman Bunga Raya Sek 27, Shah Alam

Taman Bunga Raya Sek 27, Shah Alam, Selangor

RM 799,000

4

BT

3

BM

3,038

kps (tanah)

RM 263

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107547227
check-small-f
2,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
3,038 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

Taman Bunga Raya Corner Lot

TAMAN BUNGA NEGARA CORNER LOT
Fully Renovated House for Sale @Sek 27 Shah Alam

RM799K (negotiable)

Details:
~Freehold
~3038 sqft
~42x75sf
~20ft land at the side
~4+1 Rooms 3 Bathrooms
~Fully Renovated, Kitchen & 1st Floor Extended
~Gated & Guarded
~Master bedroom designed with walking closet space
~Near Masjid Munawwarah
24

Contact : Karen Ong 0*****
ESP Properties
REN 46143
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 799,000.
Taman Bunga Raya Sek 27, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/1 ]