Subang, Subang, Shah Alam
Subang, Shah Alam, Selangor
RM 7,300,000
17,000
kps
RM 429
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Subang
Jalan Subang Showroom Space for Sale@Puchong
Jalan Subang 10
Kg Kenangan , 47150 Puchong Selangor
Warehouse Factory/Showroom
Land area 17000sf
Build up Size 12000sf
Leashold titles
Celling Height 18ft
Power Supply 100amb
Asking price 7.3mi
Bank value 7.3ml
Welcome For Viewing
Pls call, wasapp for Appointment
Yon 0*****
Kg Kenangan , 47150 Puchong Selangor
Warehouse Factory/Showroom
Land area 17000sf
Build up Size 12000sf
Leashold titles
Celling Height 18ft
Power Supply 100amb
Asking price 7.3mi
Bank value 7.3ml
Welcome For Viewing
Pls call, wasapp for Appointment
Yon 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,300,000.
Subang, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 17,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.