Sri Suria, Kota Kemuning, Shah Alam
Jalan Sungai Beranang 32/60, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor
RM 2,600,000
6+2
BT
5
BM
6,000
kps (tanah)
RM 433
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sri Suria
Kota Kemuning Freehold 2 storey bungalow with clubhouse for Sale
Features:
- Freehold
- Land Area 6,000sqf
- Built-up approx. 4,000sqf
- G&G Community with tied 24 hrs Security
- 6 beds 5 baths, 1 utility room, 1 entertainment room
Accessibility:
KESAS Highway, NKVE, Federal Highway, LDP, LKSA Highway.
Nearby Amenities:
1. Banks
2. Schools of Primary & Secondary
3. Big Aeon Hypermarket, Hero Market
4. Columbia Hospital
5. Kota Permai Golf course
Price is Negotiable, CALL FOR BEST DEAL and
EXCLUSIVE VIEWING& APPOINTMENT .
Kindly Contact
Anjoe
016 328 * 2648
- Freehold
- Land Area 6,000sqf
- Built-up approx. 4,000sqf
- G&G Community with tied 24 hrs Security
- 6 beds 5 baths, 1 utility room, 1 entertainment room
Accessibility:
KESAS Highway, NKVE, Federal Highway, LDP, LKSA Highway.
Nearby Amenities:
1. Banks
2. Schools of Primary & Secondary
3. Big Aeon Hypermarket, Hero Market
4. Columbia Hospital
5. Kota Permai Golf course
Price is Negotiable, CALL FOR BEST DEAL and
EXCLUSIVE VIEWING& APPOINTMENT .
Kindly Contact
Anjoe
016 328 * 2648
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Clubhouse
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,600,000.
Jalan Sungai Beranang 32/60, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.