SINGLE STOREY MURAH Taman Impian Bukit Naga, Taman Impian Bukit Naga, Shah Alam

Taman Impian Bukit Naga, Shah Alam, Selangor

View to Offer

RM 390,000

3

BT

2

BM

1,540

kps (tanah)

RM 253

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Malay reserved land
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501271466
check-small-f
1,276 kps luas pelan lantai

Tentang SINGLE STOREY MURAH Taman Impian Bukit Naga

Rumah 1 tingkat luas dan berpatutan. Nyaman untuk keluarga anda

Single Storey, Taman Impian Bukit Naga, Seksyen 32, Shah Alam

ASKING PRICE RM390K
=================

DETAILS:
=========
• Single Storey Intermediate unit
• Freehold / Bumi lot
• Malay Reserved
• Land Area : (22x70) ft / 1540 sqft
• Built up : 1276 sqft ~ appr
• 3R / 2B
• Parking : 1 unit car
• Fully renovated...extended living & extended kitchen

AMENITIES:
============
• SK Bukit Naga, SK Kg. Johan Setia, SMK Jln Kebun, SRA Bukit Naga
• Sentosa Specialist Hospital, Pantai Hospital Klang, Bukit Tinggi Medical Centre, Hospital Tengku Ampuan Rahimah Klang

• WCE Highway

Booking Fee Refundable if Loan Not Approved
Free Loan Consultation & Loan Submission

Asking Price Only RM390K

For Viewing session, please whatsapp or call me at :-

01.9.246.7.129

Ridhwan Razak
REN27993
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

HOMEFIELD REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 1339/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 390,000.
Taman Impian Bukit Naga, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,276 kps.
Malay reserved land.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

HOMEFIELD REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 1339/2 ]