Seri Hijauan, Taman Bukit Saga, Shah Alam

Jalan Bukit Hijau 26/24, Taman Bukit Saga, Shah Alam, Selangor

RM 399,888

3

BT

2

BM

1,114

kps

RM 358.97

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2001
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501380691

Tentang Seri Hijauan

For Sale: 3 Bedroom Condominium at Jalan Bukit Hijau 26/24, Malaysia

- seri hijauan freehold condominium
Shah alam
Spacious 3 bedrooms and 2 bathrooms
- Total area of 1114 sqft
- Nearby MRT station: Bukit Bintang MRT, just 1.5 km away
- Close to multiple schools including SK Bukit Hijau (1 km) and SMK Bukit Hijau (1.2 km)
- Supermarkets within 500 meters: AEON and Tesco
- Shopping malls nearby: 1U and Sunway Pyramid, both within 5 km
- Ideal for families seeking convenience and accessibility

Interested please contact John Oh 0***** to arrange for viewing

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 399,888.
Jalan Bukit Hijau 26/24, Taman Bukit Saga, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,114 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD

agency logo