Seksyen U9, Shah Alam

Seksyen U9, Shah Alam, Selangor

RM 1,320,000

18,860

kps

RM 70

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo Tanah for sale
check-small-f
Leasehold (68 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107339831
check-small-f
18,860 kps luas tanah
check-small-f
RM 69.99 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Bungalow Land @ Kayangan Height, Shah Alam, Seksyen U9

BUngalow Land @ Kayangan Height @ Shah Alam For Sales

Property features :-
Land area : 18,860 sft
Tenure : Leasehold expired 2092
Land Status : Building
Gated & Guarded community.
24 hours security patrolling
Quite and greenery environment .

Asing price : RM1.32m [nego]

Owner welcome to list

Interest for viewing, kindly contact
Ms Emaine Ho @ 0*****

HAVE A PLEASANT DAY.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Reapfield Properties (HQ) Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,320,000.
Seksyen U9, Shah Alam, Selangor.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Reapfield Properties (HQ) Sdn. Bhd.