Seksyen 7, Shah Alam

Seksyen 7, Shah Alam, Selangor

RM 830,000

6

BT

4

BM

1,690

kps (tanah)

RM 491.12

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500588332
check-small-f
2,150 kps luas pelan lantai

Tentang Seksyen 7

Impeccably Kept 2.5 Storey Terrace, Jalan Nikel Seksyen 7, Shah Alam.

2 ½ Storey Terrace @ Jalan Nikel Seksyen 7, Shah Alam.

Details:
● Intermediate
● Land size : (26’x65’) 1,690 sqft
● Built-Up : 2,150 sqft
● 6 Bedrooms , 4 Bathrooms
● Leasehold ( Bumi Lot)
● Gated & guarded, 24/7 Security
● Renovated (Extended kitchen, interior design and decorations)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GREAT CASA REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1688 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 830,000.
Seksyen 7, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,150 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GREAT CASA REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1688 ]