Seksyen 32, Bukit Naga, Seksyen 32, Bukit Naga, Shah Alam

Jalan Bukit Kemuning, Seksyen 32, Bukit Naga, Shah Alam, Selangor

View to Offer

RM 4,200,000

33,540

kps

RM 125

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Perindustrian for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500714605
check-small-f
33,540 kps luas tanah
check-small-f
RM 125.22 psf (tanah)

Tentang Seksyen 32, Bukit Naga

Prime Location, Road Frontage, Light Industrial Property

For Sale :
Industrial land and warehouse located at Bukit Naga, Shah Alam.

Location :
- Adjacent to SK Bukit Naga
- First layer lot - Next to main road (Jalan Bukit Kemuning)

Details :
==========================
• Freehold | open title
• Individual title
• Industrial land (Category - Light Industry)
• Daerah : Klang
• Mukim : Mukim Klang
• Land area : 3,116 m2 @ 33,540 sqft @ 0.8 acre
• Close to main road

Advantage :
==========================
• Strategic placement between Bukit Rimau and Kota Kemuning.
• Clean title for straightforward ownership transfer.
• Ideal for investors, land banking, or personal use.
• High potential growth area with easy access to Klang and neighboring regions.

==========================
Asking price : RM 4,200,000
==========================

Contact :
Encik Fazri 0*****
PEA 1879 Probationary Estate Agent
IQI Realty Sdn Bhd

#dauzhelmi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 4,200,000.
Jalan Bukit Kemuning, Seksyen 32, Bukit Naga, Shah Alam, Selangor.
33,540 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]