Seksyen 27, Shah Alam
Seksyen 27, Shah Alam, Selangor
RM 1,390,000
6+1
BT
5
BM
4,200
kps (tanah)
RM 331
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Seksyen 27
3 storey Semi D in gated & guarded community - Seksyen 27
3 Storey Semi D Gated n Guarded Subang Alam Seksyen 27, Shah Alam 'Freehold'
Details:
-Freehold Non Bumi
-Individual title
-Land area: 2800 sqft (40'x70')
-Built up: 4200 sqft
-Partly furnish (sell stock & barell)
-6 Bedrooms 5 Bathrooms ( + 1 maid room)
-Wet kitchen / Dry kitchen
-Car park can fit 4 cars
-Gated guarded
-Maintenance fee rm200
Details:
-Freehold Non Bumi
-Individual title
-Land area: 2800 sqft (40'x70')
-Built up: 4200 sqft
-Partly furnish (sell stock & barell)
-6 Bedrooms 5 Bathrooms ( + 1 maid room)
-Wet kitchen / Dry kitchen
-Car park can fit 4 cars
-Gated guarded
-Maintenance fee rm200
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,390,000.
Seksyen 27, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.