Seksyen 26, HICOM Industrial Estate, Seksyen 26, HICOM Industrial Estate, Shah Alam
Seksyen 26, HICOM Industrial Estate, Shah Alam, Selangor
RM 33,500,000
2
BM
4,762
kps (lantai)
RM 7,035
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Seksyen 26, HICOM Industrial Estate
Seksyen 26 Hicom Shah Alam Detached Factory Heavy Industrial
*For Sale WTS*
Seksyen 26 Hicom Shah Alam
Detached Factory Heavy Industrial
With Cf
Land area 2 Acres 87120sf
Office 4762sf
Ground floor 43538sf
Total 48300sf
Ceiling height 30 feet
Power supply 750amp
Freehold
Non bumi lot
RM 33,500,000
pm 0***** Samantha(jh)
Seksyen 26 Hicom Shah Alam
Detached Factory Heavy Industrial
With Cf
Land area 2 Acres 87120sf
Office 4762sf
Ground floor 43538sf
Total 48300sf
Ceiling height 30 feet
Power supply 750amp
Freehold
Non bumi lot
RM 33,500,000
pm 0***** Samantha(jh)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 33,500,000.
Seksyen 26, HICOM Industrial Estate, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,762 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.