Elmina, Shah Alam

Jln Hopea U15/14, Elmina, Shah Alam, Selangor

RM 890,000

4

BT

4

BM

2,313

kps

RM 385

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200321665
check-small-f
2,313 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Elmina Valley 4 @ Elmina

Property Details :

- Freehold | Individual Title
- 2 Storey Terrace
- Land Area : 22 x 75
- Built Up - 2,313 sf
- 4 Bedrooms & 4 Bathrooms
- Renovated & Kitchen Extended
- Fully Furnished
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 890,000.
Jln Hopea U15/14, Elmina, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,313 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

agency logo