Kota Kemuning, Shah Alam
Broadleaf Residence Disa Persiaran Anggerik Oncidium, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor
RM 2,100,000
6+2
BT
7
BM
3,466
kps (tanah)
RM 605.89
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 Storey Semi D with club house facilities located at Kota Kemuning
Kota Kemunning Luxury Homes
Gated & Guarded Community
Land Area: 3,466sqft
Built-up: 4,654sqft
6+1 Bedrooms
7 Bathroom
2 Powder room
Car park: 3 space
3 phase electricity
With high ceiling
Big balcony
Full facilities
Please call us and speak to us about your needs and we LISTEN & ACCOMPANY for your house hunting
Please Contact Matthew Lim PEA2335
016
900
5115
Kota Kemunning Luxury Homes
Gated & Guarded Community
Land Area: 3,466sqft
Built-up: 4,654sqft
6+1 Bedrooms
7 Bathroom
2 Powder room
Car park: 3 space
3 phase electricity
With high ceiling
Big balcony
Full facilities
Please Contact Matthew Lim PEA2335
016
900
5115
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,100,000.
Broadleaf Residence Disa Persiaran Anggerik Oncidium, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,654 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.