Seksyen 27, Shah Alam
Seksyen 27, Shah Alam, Selangor
RM 9,600,000
16,001
kps
RM 600
psf
Gambar
Tentang hartanah ini
Hicom shah alam industrial park with good floor loading
3 Storey Semi D Factory Office
Hicom 27 Shah Alam
===============
Call / Whatsapp
010 / 982 8859
===============
Features
-Build up: 8,656 sft
-Land Area: 16,006 sft
-Floor loading: 7.5kM/m2
Modern facade and elegantly designed
Hicom 27 Shah Alam
===============
Call / Whatsapp
010 / 982 8859
===============
Features
-Build up: 8,656 sft
-Land Area: 16,006 sft
-Floor loading: 7.5kM/m2
Modern facade and elegantly designed
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 9,600,000.
Seksyen 27, Shah Alam, Selangor.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.