Bukit Jelutong, Shah Alam

Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor

RM 2,500,000

6

BT

5

BM

6,849

kps (tanah)

RM 365

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107996215
check-small-f
4,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
6,849 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

Corner Lot Double Storey Superlink 1 Bukit Jelutong Shah Alam .

Details:
Freehold / Non Bumi / Individual
Built Up: 4000sqft / Land Size: 6849sqft
5+1 Bedroom 5 Bathroom
Fish Pond
Facing Open
Gated & Guarded

Halim
0*****
Era Realtor Sdb Bhd.200
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,500,000.
Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.