Residensi Alami, Seksyen 13, Shah Alam

Jalan Tinju 13/50, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor

Boleh dirunding

RM 390,000

3

BT

2

BM

1,081

kps

RM 360.78

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501038375

Tentang Residensi Alami

Residensi Alami Seksyen 13 Shah Alam Ful Reno,Ful Furnish,2park,Strata

Residensi Alami Shah Alam Fully Furnished Tenanted ROI Unit

Residensi Alami Serviced Apartment Seksyen 13 Shah Alam
Fully Furnished Renovated Unit With Immediate Rental Income

PROPERTY DETAILS

1,081 sqft practical layout
3 bedrooms 2 bathrooms
Leasehold bumi lot strata title issued
Fully furnished and renovated move in condition
Currently tenanted passive income ready
2 covered parking
Maintenance RM383

KELEBIHAN UNIT

Sesuai untuk investor cari cashflow terus
Tak perlu renovation jimat kos masuk
Layout besar sesuai family atau sewa bilik
Kawasan matang Shah Alam demand tinggi
.
LOKASI STRATEGIK

Seksyen 13 Shah Alam area prime
Dekat MSU ideal untuk student rental
Nearby Aeon Tesco Giant commercial hub
Future MRT value appreciation potential
Easy access Federal Highway, NKVE
.
FACILITIES

24 Hours Security
Swimming Pool
Playground
Nursery
Multi-purpose hall
Surau

ANGGARAN KEWANGAN

Harga RM410,000
Anggaran loan 90% RM369,000
Monthly sekitar RM1,760
Minimum income disarankan RM4,800 RM5,500

WHY THIS UNIT

Harga bawah market entry point Shah Alam
Tenanted terus dapat sewa
High rental demand area university zone
Sesuai first home + investment dual strategy

CONTACT
Nak details penuh atau booking viewing
www.w*****

#ResidensiAlami #ShahAlamProperty #InvestmentProperty #RentalIncome #CondoShahAlam #PropertyMalaysia #FirstHomeMY #HighROIProperty #Seksyen13 #agenM

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman