Oncidium Heights, Kota Kemuning, Shah Alam
Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor
RM 2,000,000
5
BT
5
BM
5,909
kps (tanah)
RM 338.47
psf (tanah)
Tentang Oncidium Heights
Corner SemiD for Sale Kota Kemuning Jj Wang
Oncidium Heights, Kota Kemuning SemiD for Sale
- Semi-D Corner lot (FREEHOLD)
- Land Area: 5,909 sqft
- Built-up: 4,300 sqft
- 5 Bedrooms
- 5 Bathrooms
- Facing South East
- Land Facing South West
JJ Wang - phone number below
Zero one zero, two hundred, two hundred one
- Semi-D Corner lot (FREEHOLD)
- Land Area: 5,909 sqft
- Built-up: 4,300 sqft
- 5 Bedrooms
- 5 Bathrooms
- Facing South East
- Land Facing South West
JJ Wang - phone number below
Zero one zero, two hundred, two hundred one
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Taman permainan
Tempat letak kereta berbumbung
Trek joging
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,000,000.
Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,300 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.