Oncidium Heights, Kota Kemuning, Shah Alam
Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor
Boleh dirunding
RM 1,380,000
5+1
BT
4
BM
4,000
kps (tanah)
RM 345.00
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Oncidium Heights
Oncidium Heights Semi D 2.5 storey big land
For Sale
Oncidium Heights –
Semi‑Detached Home
Property Details
- Semi‑Detached Home
- Gated & Guarded Community
- 2.5 Storey
- Facing South
- Land Size: 4,000 sq ft
- 4+1 Rooms
- 4 Bathrooms
Asking Price: RM1.40 million
Contact:
Raj
6*****
Oncidium Heights –
Semi‑Detached Home
Property Details
- Semi‑Detached Home
- Gated & Guarded Community
- 2.5 Storey
- Facing South
- Land Size: 4,000 sq ft
- 4+1 Rooms
- 4 Bathrooms
Asking Price: RM1.40 million
Contact:
Raj
6*****
Kemudahan
Balkoni
Barbecue pavilion
Bilik belajar
Kawalan keselamatan
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Taman permainan
Tempat letak kereta berbumbung
Trek joging
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,380,000.
Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.