Nadayu 801, Shah Alam
U5 Jalan Zuhrah U5/155, Shah Alam, Selangor
RM 315,000
3
BT
2
BM
950
kps
RM 332
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Nadayu 801
Below Market Value Fire Sale Rental Cover Installment 0 downpayment
brand new nadayu 801
950 sqft
3 room 2 bathroom
partly furnished
2 aircon
water heater
wardrobe
washing machine
kitchen cabinet
fridge
ethan
0*****
brand new nadayu 801
950 sqft
3 room 2 bathroom
partly furnished
2 aircon
water heater
wardrobe
washing machine
kitchen cabinet
fridge
ethan
0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 315,000.
U5 Jalan Zuhrah U5/155, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 950 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.