Laman Seri Business Park Seksyen 13, Shah Alam
Shah Alam, Selangor
RM 5,300,000
4
BM
10,855
kps
RM 488.25
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Laman Seri Business Park Seksyen 13
Laman Seri Business Park Seksyen 13 Shah Alam 4 Storey Corner Shoplot
For Sale - 4-Storey Corner Shoplot, Laman Seri Business Park, Seksyen 13, Shah Alam
ASKING PRICE: RM 5.3Mill (Nego)
Facing Mainroad
Ready Tenant
Property Details:
- Level GF, 1st, 2nd, 3rd.
- Total Built Up: 10,855 sf
- GF build up, 2080 sf. 1st,2nd,3rd build up 2,925 sf each
- Leasehold I Bumi Lot
- Tenanted for all units at Rm24K per month
- Facing mainroad
FACILITIES:
- 24 Hours security
Please contact:
0*****
ALIA REN43690
#AR
ASKING PRICE: RM 5.3Mill (Nego)
Facing Mainroad
Ready Tenant
Property Details:
- Level GF, 1st, 2nd, 3rd.
- Total Built Up: 10,855 sf
- GF build up, 2080 sf. 1st,2nd,3rd build up 2,925 sf each
- Leasehold I Bumi Lot
- Tenanted for all units at Rm24K per month
- Facing mainroad
FACILITIES:
- 24 Hours security
Please contact:
0*****
ALIA REN43690
#AR
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,300,000.
Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,855 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.