KU Suites, Kemuning Utama, Shah Alam
Jalan Bukit Kemuning Jalan Kemuning Prima 33/45, Kemuning Utama, Shah Alam, Selangor
Negotiable
RM 520,000
3
BT
2
BM
1,097
kps
RM 474
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang KU Suites
Recently Renovated Condo in Excellent Condition for Sale
Condo Available For Sale
KU Suite, Kemuning Utama
Freehold
1097 sf
Mid Floor
With Balcony
3r 2b, 2 Carparks
Fully Furnished
Grill Gate
Well-Maintained
Unblocked View
Selling Price RM520k nego
Contact: Sharon Kong
O19
*22
*888
*36
KU Suite, Kemuning Utama
Freehold
1097 sf
Mid Floor
With Balcony
3r 2b, 2 Carparks
Fully Furnished
Grill Gate
Well-Maintained
Unblocked View
Selling Price RM520k nego
Contact: Sharon Kong
O19
*22
*888
*36
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Nursery
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 520,000.
Jalan Bukit Kemuning Jalan Kemuning Prima 33/45, Kemuning Utama, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,097 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.