Kota Kemuning, Shah Alam
Jalan Anggerik Disa, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor
Negotiable
RM 2,300,000
5+1
BT
7
BM
4,424
kps (tanah)
RM 520
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kota Kemuning
Kota Kemuning Secure Gated Community with Amenities
Bungalow located in Kota Kemuning, Shah Alam.
2.5 storeys
Gated and guarded
With amenities (swimming pool, wading pool, gym, basketball court, playground, jogging trail, etc.)
5+1 bedrooms, 7 bathrooms
Land area 4,424 sqft
Built-up area 4,942 sqft
Partially furnished
Available for sale at RM2.3 million
CY Ong
0*****
2.5 storeys
Gated and guarded
5+1 bedrooms, 7 bathrooms
Land area 4,424 sqft
Built-up area 4,942 sqft
Partially furnished
Available for sale at RM2.3 million
CY Ong
0*****
Kemudahan
Balcony
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Clubhouse
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,300,000.
Jalan Anggerik Disa, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,942 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.