Kemuning Greenhills 3, Kota Kemuning, Shah Alam

Jalan Sungai Kelubi 32/101B, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor

RM 520,000

3

BT

3

BM

1,033

kps (tanah)

RM 503

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500156072
check-small-f
1,340 kps luas pelan lantai

Tentang Kemuning Greenhills 3

Kemuning Greenhills 3 - Double storey terrace house for sale

- Freehold
- non-bumi lot
- 3 rooms 3 bathrooms
- Built up: approximately 1340 sqfts
- land size: 18 x 57 (1033 sqfts)
- Partial furnished unit (actual photo attached, visit to know more)
- Well maintained
- Gated & Guarded
- below market value !
Asking price: RM 520,000.00 (negotiable for serious buyer)

Please call / whatsapp to arrange for viewing appointment
Panel lawyer provided at discounted rate
Free service to apply bank loan
Wilson
REN 61269
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

playground-o

Playground

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WISE MAN REALTY [ E (3) 1551 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 520,000.
Jalan Sungai Kelubi 32/101B, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,340 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WISE MAN REALTY [ E (3) 1551 ]

agency logo