Kayangan Heights, Shah Alam
Kayangan Heights, Shah Alam, Selangor
RM 2,080,000
5
BT
5
BM
7,890
kps (tanah)
RM 263.62
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kayangan Heights
Kayangan Heights Bungalow Double Storey House For Sale
[ Sebelah Masjid] Bungalow Double Storey, Teratai Villas Kayangan Heights, Seksyen U9, Shah Alam
#nocoa #coa_Mohd Azizi #concierge
=======================
Harga : RM2.080 mill
=======================
DETAILS:
- 2 Storey Bungalow
- Land size: 7,890sqft
- Built up: 4,900sqft
- Leasehold / Bumi Lot
- 5 Bilik + 1 Gym area
- 5 Bilik air
Interested please contact:
Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Mohd Azizi
#nocoa #coa_Mohd Azizi #concierge
=======================
Harga : RM2.080 mill
=======================
DETAILS:
- 2 Storey Bungalow
- Land size: 7,890sqft
- Built up: 4,900sqft
- Leasehold / Bumi Lot
- 5 Bilik + 1 Gym area
- 5 Bilik air
Interested please contact:
Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Mohd Azizi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,080,000.
Kayangan Heights, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,900 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.