Kampung Subang Baru, Kampung Baru Subang, Shah Alam

Jalan 1A, Kampung Baru Subang, Shah Alam, Selangor

RM 2,500,000

21,780

kps

RM 115

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Perindustrian for sale
check-small-f
Leasehold (61 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 104201405
check-small-f
21,780 kps luas tanah
check-small-f
RM 114.78 psf (tanah)

Tentang Kampung Subang Baru

Limited lot!

Kampung Baru Subang (Near Monterez Golf Club) Agricultural Land, Zoning Industry

- 0.5 acre/21775sf
- Leasehold (Lease tenure expiring 2083)
- Located at higher ground face Guthire Highway
- Asking RM2.7mil (Nego)
- easy acess via DASH, Guthire,NKVE

Please call Kent, 0***** , Big Plus Properties Sdn Bhd for more information, thanks
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 2,500,000.
Jalan 1A, Kampung Baru Subang, Shah Alam, Selangor.
21,780 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN. BHD.