Habitus @ City of Elmina, Denai Alam, Shah Alam
17 Persiaran Metafasa, Denai Alam, Shah Alam, Selangor
RM 300,000
Studio
1
BM
451
kps
RM 665
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Habitus @ City of Elmina
Habitus Denai Alam. Studio unit. Ready tenanted.
HABITUS @ DENAI ALAM
• Sovo unit
• Build up 451 sq. ft,
• Partial furnished - with kitchen cab, air-cond
• High floor
• 1 parking lot
Sale Asking - RM 310K nego
Khai REN13034
• Sovo unit
• Build up 451 sq. ft,
• Partial furnished - with kitchen cab, air-cond
• High floor
• 1 parking lot
Sale Asking - RM 310K nego
Khai REN13034
Kemudahan
Covered car parking
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Bus stop
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
17 Persiaran Metafasa, Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 451 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.