Flat PKNS Section 7, Seksyen 7, Shah Alam

Jalan Plumbum 7/95, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor

RM 200,000

3

BT

2

BM

660

kps

RM 303.03

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Flat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501265135

Tentang Flat PKNS Section 7

100% Full Loan & Low Deposit Flat Pkns Seksyen 7 Shah Alam for sale

Flat Pkns Seksyen 7 Shah Alam

3 Bedrooms 2 Bathrooms, 660 sqft
Selling RM200,000

【No Hidden Cost】
【Loan Rejected Booking Fully Refund】
【Provide the best service and best price】
【Free bank loan and lawyer consultation】
【100% Loan to ALL FIRST TIME HOME BUYER】
【Contact me fore viewing & explain further face to face 】

====================
CALL/WHATSAPP
Chi Hau 014.970.0315
REN 77088

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 200,000.
Jalan Plumbum 7/95, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 660 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/3 ]