Flat PKNS Section 7, Seksyen 7, Shah Alam

Jalan Plumbum 7/95, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor

RM 170,000

4

BT

2

BM

672

kps

RM 252.98

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Flat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500560301

Tentang Flat PKNS Section 7

Flat Pkns, Blok 51, Jalan Plumbum 7/99, Seksyen 7, Shah Alam

Flat PKNS, Blok 51, Seksyen 7, Shah Alam

1. Lokasi – Flat PKNS, Blok 51, Jalan Plumbum 7/99, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor
2. Hakmilik - Leasehold / Bumi Lot
3. Bilik Tidur – 4
4. Bilik Air - 2
5. Built-Up – 672 sqft
6. Harga – RM170K

Flat Kos Rendah
Renovated
Strata Ready
Telah Ada Penyewa

Perabot seperti katil, tilam, peti sejuk, mesin basuh

Kemudahan Berdekatan:

- Sekolah rendah seksyen 7, Shah Alam 1.2 KM
- Masjid Seksyen 7 1KM
- Hospital Shah Alam 1.5KM
- Uitm Shah Alam 2KM
- Unisel 2.2KM
- Pusat komersial Seksyen 7 1.5KM
- Aeon bukit Raja 3KM
- Sekolah Rendah Agama Integrasi Seksyen 7 1KM
- Sekolah Rendah Agama Integrasi Dato' Mufti Yusof Shahabuddin 1KM
- Pusat Pengajian Siswazah, Fakulti Sains Gunaan, Uitm Shah Alam 2KM
- KFC Seksyen 7 (Pusat Komersial) 1KM
- Tesco Seksyen 13 10KM
- Bas Stop Sek7 0.4KM
- I-City , Shah Alam 2KM

Laluan :
- New Klang Valley Expressway (NKVE)
- North South Expressway (NSE)
- Federal Highway
- Lebuhraya Damansara Puchong (LDP)
- New Guthrie Corridor Expressway
- Sprint Expressway

Husri (REN15375) at 0***** | www.h*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

QAISER HARTA SDN. BHD. [ VE (1) 0271 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 170,000.
Jalan Plumbum 7/95, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 672 kps.