Fern Lane (2 Storey Terrace House), Denai Alam, Shah Alam

Jalan Elektron U16/72, Denai Alam, Shah Alam, Selangor

RM 868,000

4

BT

4

BM

1,914

kps (tanah)

RM 453.50

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2012
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500314781

Tentang Fern Lane (2 Storey Terrace House)

Fernlane @ Denai Alam 2sty house with long car porch for sale!

Land area : 22ft x 87ft 1914sf
Build-up : 2200sf (approx...)
4rooms 4baths
Freehold!!
Basic unit
Long car porch

FOR MORE INFORMATION PLEASE CONTACT :-

ALICIA SOO 0*****
PEA 1893 for viewing anytime.

We assist Loan & Lawyer service.
* If loan reject, 100% REFUND
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 868,000.
Jalan Elektron U16/72, Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.