Endlot 2 Storey, Denai Alam Extra Land 10ft, Denai Alam, Shah Alam

jalan elektron u16, Denai Alam, Shah Alam, Selangor

Negotiable

RM 1,200,000

4+1

BT

4

BM

2,500

kps (tanah)

RM 480

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501184965
check-small-f
2,400 kps luas pelan lantai (22 kaki x 60 kaki)

Tentang Endlot 2 Storey, Denai Alam Extra Land 10ft

EndLot, Rare Renovated & Extended, 2 Storey Denai Alam, Jalan Elektron

Property Details :
Type : 2-Storey Terrace (End Lot with Extra Land)
Tenure : Freehold
Land Area : ~2,500 sq.ft
Build-up : ~2,400 sqft
Bedrooms : 4 + 1 (Attic at Upper Floor)
Bathrooms : 4

Key Features & Renovation:
Full Kitchen Extension : Large and separate Dry & Wet Kitchen (Modern Design)
Extra Side Land : Extra Land 10ft (Side)

Spacious Living : Spacious Ground floor after open up original "Utility Room"
Car Porch : Easily Fit 2 Cars Comfortably

Move-in Condition : Well maintain and look after house by owner regularly.

Amenities & Access:

5 min to SK Denai Alam.

Easy access to DASH Highway, GCE and Guthrie.
Area are matured, peaceful, quiet, and occupy mostly by elit community.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

REAPFIELD PROPERTIES (HQ) SDN. BHD. [ E (1) 0452 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,200,000.
jalan elektron u16, Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,400 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

REAPFIELD PROPERTIES (HQ) SDN. BHD. [ E (1) 0452 ]