elimina west

Shah Alam, Selangor

RM 1,150,000

3

BT

2

BM

2,235

kps (tanah)

RM 514.54

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
2-storey Terraced House for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501043874
check-small-f
2,235 sqft luas pelan lantai

Tentang elimina west

Elmina West Two-Storey Endlot Terrace Home

Elmina West Two-Storey Endlot Terrace located in Shah Alam, Selangor

- 2,235sf
- End lot
- Brand new
- Freehold
- RM1.15mil

Contact Kelven Tan for more information:
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,150,000.
Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,235 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian