E boulevard Denai Alam, Denai Alam, Shah Alam
Denai Alam, Shah Alam, Selangor
Negotiable
RM 1,900,000
2
BM
6,000
kps
RM 316.67
psf
Gambar
Tentang E boulevard Denai Alam
2 & 3 sty End corner, E Boulevard, Denai Alam
2 & 3 sty End corner, E Boulevard, Denai Alam
Inter, End and Corner unit for sales
* Unit facing MAINROAD
* Ample parking space
* Build Up : 6,000 sqft
* Land Area: 24’ x 75’
Intermediate RM 1.9Mill
Immediate Rental Income
* Current Rental: RM7,000/month
* Next Renewal: RM8,000/month
* Tenanted by reputable F&B brand
End Corner RM 2.8 Mill - 3.5 Mill
Corner lot RM 4.3Mill
Currently tenanted. Suitable for investment and own use
Please Whatapp/ Contact
Edi -*****
REN 49969
Inter, End and Corner unit for sales
* Unit facing MAINROAD
* Ample parking space
* Build Up : 6,000 sqft
* Land Area: 24’ x 75’
Intermediate RM 1.9Mill
Immediate Rental Income
* Current Rental: RM7,000/month
* Next Renewal: RM8,000/month
* Tenanted by reputable F&B brand
End Corner RM 2.8 Mill - 3.5 Mill
Corner lot RM 4.3Mill
Currently tenanted. Suitable for investment and own use
Please Whatapp/ Contact
Edi -*****
REN 49969
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,900,000.
Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.