Damai Residences, Kemuning Utama, Shah Alam

Persiaran Kemuning Prima, Kemuning Utama, Shah Alam, Selangor

View to Offer

RM 1,380,000

4

BT

4

BM

4,467

kps (tanah)

RM 308.93

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501078125
check-small-f
2,500 kps luas pelan lantai

Tentang Damai Residences

Big Land Size, 2Storey Terrace Corner Unit

- Damai Residences Kota Kemuning
- 4Bedrooms 4Bathrooms
- Land Size : 4467sqft
- Build Up : 2600sqft
- Sell with Fully Furnished
- Gated & Guarded Good Security
- Ownstay Unit, Well-Maintained
=============================================
- Easy Access to Kesas Highway
- 10min Driving Distance to Super Market & Restaurant
- Matured Education nearby
- International, Tuisyen, Middle School just nearby
- Comfort to Stay, Calm Area, Greenery Area
=============================================
- Well-Maintained Unit (Owner Ownstay)
- Gated and Guarded, Nice Security

If Interested just contact me to view
0***** Junhong
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,380,000.
Persiaran Kemuning Prima, Kemuning Utama, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian