D'Vida Business Park, Bukit Jelutong, Bukit Jelutong, Shah Alam
Jalan Bazar U8/101, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor
RM 690,000
1,000
kps
RM 690
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang D'Vida Business Park, Bukit Jelutong
Unit is tenanted
D’VIDA BUKIT JELUTONG
• Commercial retail-shoplot
• Freehold
• Build up 1,000 sq. ft.
• Tenanted (exp. Dec 2025)
Sale Asking - RM 690k nego
Khai REN13034
• Commercial retail-shoplot
• Freehold
• Build up 1,000 sq. ft.
• Tenanted (exp. Dec 2025)
Sale Asking - RM 690k nego
Khai REN13034
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 690,000.
Jalan Bazar U8/101, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.