Bukit Kemuning Industrial Park, Kampung Bukit Kemuning, Shah Alam
Jalan Sungai Terap 32/173, Kampung Bukit Kemuning, Shah Alam, Selangor
RM 2,500,000
4
BM
6,300
kps
RM 397
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bukit Kemuning Industrial Park
2-Sty Corner Shop Facing Mainr oad Bukit Kemuning @ Shah Alam
SHOP / SALE
BUKIT KEMUNING @ SHAH ALAM
CORNER FACING MAIN ROAD
Ref : 20426*624
2 Storey Corner Shop
Freehold Individual Title
Land size: 3,310 sqft
Built-up: Approx. 6,300 sqft
Total monthly rental : RM6,500
** Sale Price: RM2,500,000 **
KC Chong
0***** | WhatsApp: www.w*****
Disclaimer: Advertised photo just for reference, not the actual unit
BUKIT KEMUNING @ SHAH ALAM
CORNER FACING MAIN ROAD
Ref : 20426*624
2 Storey Corner Shop
Freehold Individual Title
Land size: 3,310 sqft
Built-up: Approx. 6,300 sqft
Total monthly rental : RM6,500
** Sale Price: RM2,500,000 **
KC Chong
0***** | WhatsApp: www.w*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,500,000.
Jalan Sungai Terap 32/173, Kampung Bukit Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.