Bukit Jelutong Jalan Teratak, Bukit Jelutong, Shah Alam

Jalan Teratak, Lagenda Garden, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor

Negotiable

RM 1,550,000

6

BT

7

BM

3,658

kps (tanah)

RM 424

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501331643
check-small-f
3,319 kps luas pelan lantai

Tentang Bukit Jelutong Jalan Teratak

Modern superlink terrace, extensively upgraded & enhanced. Pristine un

FOR SALE

2 Storey Superlink Angular @ Lagenda Garden Jalan Teratak Bukit Jelutong

• Completely Renovated
• Immaculately Maintained & Ready for Occupancy

DETAILS:
- 2 Storey Superlink Angular
- Freehold Open Title
- Built Up : 3,319 sqft approx
- Land Area : 3658 sqft approx
- 6 bedrooms, 7 bathrooms
- Fully Extended and Renovated
- Gated & Guarded area

ASKING PRICE: RM 1,550,000 (Slight Negotiable)

Contact:
Afiqah (REN 44383)
013.284.6986

security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,550,000.
Jalan Teratak, Lagenda Garden, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,319 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/8 ]